header-sadra-logo
sadra-logo-story
sadra-title-background

قصه ما

شرکت نوآوری دیجیتال صدرا فعالیت خود را از سال 1398 در زیست بوم نوآوری کشور آغاز نموده است. صدرا، از ابتدای سال 1399 همکار راهبردی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در شتابدهی به هسته های فناور و تجاری سازی استارتاپ های خلاق در حوزه فناوری اطلاعات و امنیت سایبری بوده است. در حال حاضر، هسته های اصلی مستقر در مرکز نوآوری از انواع خدمات و حمایت های مالی و معنوی صدرا برخوردار بوده و در مراحل مختلفی از فرآیند رشد خود قرار دارند. برخی از این هسته ها گام هایی در مسیر تجاری سازی محصولات خود برداشته و موفقیت های شایانی بدست آورده اند.

sadra-title-background

اهداف و چشم اندازهای ما

sadra-title-background

ویژگی های صدرا

sadra-logo-story

داستان لوگوی صدرا برگرفته از داستان سی مرغ است که در سفری سخت و طاقت فرسا، از تمام موانع و مشکلات با هم عبور می کنند تا در نهایت به سیمرغ تبدیل می شوند. در شرکت نوآوری دیجیتال صدرا هم، افراد، تیم ها و ایده های مختلف در کنار هم قرار می گیرند و با حمایت و کمک به هم، از تمام مشکلات و سختی های مسیر سیمرغ شدن عبور می کنند تا در پهنه ی جهانی نامی نیک از متخصص ها و فکر های ایرانی ایجاد کنند. ما به آینده ی درخشان ایران عزیزمان امیدواریم.

sadra-title-background

به خانواده صدرا بپیوندید

اگر به دنبال جایی برای شکوفایی خلاقیت های خودتان می گردید و یا دوست دارید در محیطی حرفه ای و با تجربه کار کنید و از همه مهمتر فکر می کنید اهداف و چشم اندازهای شرکت نوآوری دیجیتال صدرا، برایتان عزیز است؛ پیشنهاد می کنیم موقعیت های شغلی در صدرا را ارزیابی کنید و برای ما رزومه تان را ارسال کنید.