header-sadra-logo

جوان، پیشرو، نوآور

فرصت‌های شغلی مورد نیاز تیم‌های صدرا را ببیند و برای پیوستن به جمع ما رزومه بفرستید.

زندگی در صدرا

صدرا معتقد است ارائه خدمات برتر، نیازمند کارکنانی با دانش روز، مسئولیت‌پذیر و آشنا به نیازهای مشتریان است، لذا از نیروی کار در صدرا به عنوان سرمایه و ذخایر انسانی یاد می‌شود و یکی از اهداف عالی ما نگاه ویژه به این سرمایه است. همچنین با برنامه‌ریزی مناسب در خصوص بکارگیری، توسعه و نگهداشت همکاران خود، بیش از ۴۰۰ نفر نیروی انسانی شایسته، متعهد، وفادار و خلاق به طور مستقیم در صدرا مشغول به کار هستند که به‌عنوان مهم‌ترین مزیت رقابتی این سازمان محسوب می‌شوند. ماهیتی پویا دارد، افراد در آن همواره نیاز به یادگیری و ارتقا مهارت‌های خود دارند، بنابراین IT با توجه به اینکه صنعت صدرا به‌عنوان سازمانی دانش‌بنیان و پیشرو، با ارائه فرصت‌های برابر آموزشی در کلیه سطوح، زمینه توسعه و پیشرفت تمامی کارکنان را فراهم آورده است.

مزایای صدرایی شدن

شرایط کاری منعطف

پاداش عملکرد ماهانه

محیط پرانرژی و باانگیزه

ارتقا شغلی

شرایط کاری منعطف

پاداش عملکرد ماهانه

محیط پرانرژی و باانگیزه

ارتقا شغلی

فرصت های شغلی

مهارت‌ها و شرح انتظارات فرصت شغلی مورد نظرتان را بخوانید و از همین‌جا رزومه خود را برای ما بفرستید. حداکثر تا ۳ روز کاری پس از ارسال رزومه، نتیجه‌ی بررسی اولیه برای شما ایمیل خواهد شد.

مراحل صدرایی شدن

برای صدرایی شدن تنها ارسال رزومه کافی نیست. برای این کار لازم است جلسات زیر را طی کنید تا تصمیم نهایی برای همکاری با شما گرفته شود. در هر کدام از مراحل فرایند جذب، نتیجه‌ی جلسه به اطلاع شما خواهد رسید. این امکان وجود دارد که در هر مرحله، برای همکاری با شما به توافق لازم دست پیدا نکنیم، در نتیجه طی کردن و پذیرش شما در هر مرحله، به معنی پذیرش نهایی نخواهد بود.

ارزیابی رزومه

1

مصاحبه منابع انسانی

2

مصاحبه فنی

3

توافق مالی

4

معرفی به تیم و آموزش

5

ارزیابی رزومه

1

مصاحبه منابع انسانی

2

مصاحبه فنی

3

توافق مالی

4

معرفی به تیم و آموزش

5